لیفت ران

_

امروزه عمل لیفت ران یکی از متداول ترین عمل های جراحی زیبایی است که توسط پزشکان زیبایی انجام می شود. از آنجا که این عمل بیشتر جنبه زیبایی دارد، خوب است قبل از تصمیم گیری برای انجام این عمل اطلاعات بیشتری را کسب نمایید. ما قصد داریم در مقاله پیش رویتان شما را با عمل جراحی لیفت آشنا کنیم و بعضی از مهم ترین نکات در خصوص این جراحی زیبایی را در اختیار تان بگذاریم. به طور کلی می توان گفت که لیفت ران تنها برای درمان شلی و افتادگی پوست ران مورد استفاده قرار می گیرد. و چنانچه بخواهید عمل جراحی لیفت ران را انجام دهید، این مقاله می تواند شما را یاری کند تا بهترین تصمیم را در این باره اتخاذ کنید.

آنچه که جراح شما باید قبل از عمل لیفت ران درباره تان بداند
  • به بررسی وضعیت عمومی بدن، سابقه بیماری های قبلی و بررسی عوامل خطر آفرین بپردازد.
  • باید اندازه گیری هایی در بدن توسط پزشک تان اندازه گیری و محاسبه شود.
  • برای پرونده پزشکی، از شما عکس بگیرد.
  • گزینه انتخابی شما را بررسی کرده و یک راه درمانی مناسب پیش پایتان بگذارد.
  • در مورد نتایج عمل کشیدن پوست و عوارض احتمالی بعد از عمل با شما بحث کند.

چگونگی انجام عمل لیفت ران

_

عمل لیفت ران که یکی از مرسوم ترین عمل های زیبایی شناخته می شود به دو صورت عمل لیفت کامل و عمل مینی لیفت انجام می شود. یکی از بهترین روش های لیفت ،مینی لیفت است که باعث می گردد تا افتادگی و شل شدگی ران کاملا برطرف شود. در این روش از بالای ران تا زانوی بیمار در عمل، ترمیم و بازسازی می شود. مینی لیفت مناسب برای پوست هایی است که به صورت موضعی دچار شل شدگی شده اند. و نهایتا تا حدود یک سوم اطراف ران را درمان می کند. در هر دو مدل از این عمل از لیپوساکشن برای حذف چربی اضافی پا استفاده می شود. در ادامه این مطلب شما را با نکاتی در مورد توصیه های پیش از عمل و شرایط بدنی افراد کاندید و مستعد این عمل آشنا خواهیم کرد. پس ما را همراهی کنید.

آنچه باید قبل از عمل لیفت ران بدانید

_

خوب است بدانید که عمل لیفت ران برای افرادی که به تازگی وزن زیادی از دست داده اند می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. همچنین افرادی که اخیرا عمل لاغری انجام داده اند که باعث شل شدگی و افتادگی پوست ران شان شده است می توانند از مزایای این عمل بهره مند شوند. چنانچه کاندید این عمل، دخانیات استعمال می کند، لازم است که حداقل از دو هفته پیش از انجام لیفت ران و نیز دو هفته پس از انجام عمل، مصرف دخانیات را به کلی قطع کند. توصیه می کنیم که قبل از انجام لیفت ران با پزشکی حاذق مشورت کرده و اطلاعات مورد نیاز را بدست آورید. در ادامه به بررسی برخی نکات عمده در زمینه عمل لیفت ران می پردازیم که قطعا می تواند برای شما کارآمد باشد.

بعد از عمل لیفت ران

پس از تصمیم گیری برای عمل لیفت ران باید این نکته را بدانید که مراقبت های بعد از عمل اهمیت بسیاری دارد بنابراین توصیه می شود که به این موارد توجه ویژه داشته باشید. عمده ترین مراقبت بعد از جراحی لیفت ران، استراحت مطلق به مدت دو هفته است. در طول این مدت شما می توانید فقط کار های سبک مانند استحمام، تماشای تلویزیون و یا به مطالعه بپردازید. اضطراب را از خود دور کنید و به توصیه های پزشک تان که بعد از جراحی عنوان می کند توجه داشته باشید. زیرا که روند بهبودی تان سریع تر پیش می رود باید در نظر داشته باشید با توجه به اینکه عمل جراحی لیفت ران یک عمل جراحی است که با بیهوشی کامل بیمار صورت می گیرد احتمال می رود که بعد از عمل، قدری احساس ضعف را تجربه کنید. برای این موضوع اصلا نگران نباشید چون با مصرف داروهای تقویتی و تناول غذا های مقوی می توانید این عارضه را به طور کلی پشت سر بگذارید.

عوارض لیفت ران

عمل لیفت ران هم مانند سایر عمل های جراحی عوارض خاص خودش را دارد که تصمیم داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما را با شایع ترین عوارضی که به دنبال انجام این عمل رخ می دهد آشنا کنیم.

از عمده ترین عوارض لیفت ران می توان به موارد زیر اشاره داشت:

کبودی و تورم یکی از اصلی ترین عوارض جراحی بعد از عمل لیفت ران هست. که یک عارضه کاملا طبیعی به شمار می رود و راه هایی برای پیشگیری از وقوع آن وجود دارد احساس درد در ناحیه عمل طبیعی می باشد. از این رو پزشکان بعد از عمل مصرف دارو های مسکن را برای تان تجویز می کنند. در اخر می توان گفت که عوارض روئت شده بعد از جراحی لیفت به فراخور نوع عمل و شرایط جسمی افراد متفاوت است اما تمامی عوارض مشاهده شده توسط بیمار، قابل درمان هستند. پزشک باید همه عوارض احتمالی بعد از عمل را با شما درمیان بگذارد که دچار تشویش خاطر و دل نگرانی نشوید.

انتخاب پزشک جراح مناسب برای انجام عمل لیفت ران

در این قسمت قصد داریم که به بررسی هزینه عمل لیفت ران بپردازیم:

استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های مدرن برای انجام این عمل با مطلوب ترین قیمت می تواند گزینه ای عاقلانه به حساب آید. سعی کنید برای انجام لیفت ران یک پزشک مجرب و مشهور را انتخاب کنید. شاخصه های یک جراح زبردست و ماهر، در دوران قبل از عمل، حین عمل و بعد از عمل بسیار حائز اهمیت می باشد. لذا به این نکته نظر بیشتری داشته باشید، که هم پزشک تان خوب باشد و هم در کلینیکی عمل را انجام دهد که مجهز به تجهیزات روز دنیا باشد.

موردی که نیاز به کمک خواهید داشت

چنانچه جراحی عمل لیفت ران شما در یک کلینیک یا مرکز سرپایی صورت می گیرد حتما برای آمدن به مرکز و رفتن همراهی با خود داشته باشید .همچنین شخصی باید حداقل شب اول بعد از مرخص شدن و رفتن به منزل، کنار تان بماند تا از شما مراقبت نماید.

وقتی بعد از انجام جراحی لیفت ران به منزل می روید

در صورت احساس هر گونه درد در قفسه سینه یا ضربان غیرعادی قلب یا تنگی نفس سریعا به کلینیکی که عمل را در آنجا انجام داده اید مراجعه کنید. ممکن است با مشاهده این عوارض لازم باشد که در بیمارستان بستری شده تا اقدامات مراقبتی تکمیلی برای تان انجام شود.

هزینه عمل لیفت ران

عمده ترین دغدغه ای که می تواند سبب شود تا شما برای انجام این عمل زیبایی و یا عدم انجام آن اقدام نمایید، هزینه ای است که به واسطه عمل متوجه تان خواهد شد. به طور کلی چیزی قریب به هشت میلیون تومان برای جراحی لیفت ران باید بپردازید که شامل هزینه عمل، دوران نقاهت و بعد از عمل می باشد. خالی از لطف نیست که بدانید هزینه این عمل در قیاس با دیگر عمل های جراحی زیبایی مناسب تر به شمار می رود.

روش‌های جایگزین عمل لیفت ران

در صورت تمایل می توانید به جای انجام عمل لیفت ران از این روش های جایگزین که در ادامه مقاله به بیان آن می پردازیم استفاده کنید امید است که مقبول آید.

روش های جایگزین این عمل می تواند نتایج مثبت و رضایت بخشی برای شما به همراه داشته باشد. و بسیاری از افرادی که خواهان ران هایی با اندازه و فرم استاندارد هستند می توانند با بکار گیری این روش ها به عنوان جایگزین عمل لیفت ران، استفاده کنند. خوب است پیش از پرداختن به بررسی این روش ها، از دلایلی که می توانید به جای عمل لیفت کاربرد داشته باشد، از این روش ها استفاده کنید. با شما سخن بگوییم:

دلایل استفاده از روش های جایگزین لیفت ران
  • کسانی که کاندید عمل جراحی لیفت ران نیستند.
  • عوارض بعد از عمل را نمی توانند بپذیرند.
  • با اثر جای زخم بر روی پوست خود مشکل دارند.
  • به دنبال صرف هزینه ای کمتر از عمل لیفت ران هستند.

البته باید بدانید که این روش ها عوارض خاص خود را در پی خواهند داشت. و باید قبل از تصمیم گیری برای عمل، اطلاعات کامل و جامعی در مورد آن کسب نمایید. همچنین لازم است این نکته را مد نظر داشته باشید که برای ران هایی با افتادگی شدید پوست، همواره عمل جراحی لیفت ران مناسب ترین انتخاب محسوب می گردد.

آیا لیفت ران را می توان یک درمان قطعی دانست؟

مسلما عمل جراحی لیفت ران برای درمان قطعی گزینه ای مناسب به شمار آید که امروزه شمار زیادی از مردم در سراسر دنیا از این روش برای داشتن ران هایی متعادل و زیبا استفاده می کنند.

مشاوره رایگان زیبایی از طریق واتس آپ