میزان ماندگاری تزریق ژل لب


تولید کلاژن با بالا رفتن سن، کاهش می یابد و منجرب خشکی پوست می شود. عوامل خیلی زیادی در به وجود آمدن چین و چروک صورت نقش دارند. برای درمان آن نیز روش های متنوعی مثل تزریق ژل، وجود دارد. شاید برایتان سوال پیش بیاید که تزریق ژل می تواند شما را برای مدت طولانی از دست چین و چروک های صورت راحت کند یا نه؟
برای از بین بردن چین و چروک ها و خشکی صورت، تزریق ژل انجام می شود. از آن جا که تزریق ژل، نیاز به دقت و ظرافت بالایی دارد، حتما باید این کار توسط متخصصین حرفه ای که در این زمینه مهارت خیلی بالایی دارند، انجام شود. زمانی که تزریق ژل به ویژه تزریق ژل لب، به درستی و صحیح صورت گیرد، شما با از بین رفتن چین و چروک صورتتان به طور معجزه آسایی، شگفت زده خواهید شد. همچنین اعتماد به نفس شما بالا می رود. در ادامه مطلب قصد داریم انواع ژل ها و میزان ماندگاری آن ها را برای شما بیان کنیم. همراه ما باشید.

میزان ماندگاری تزریق ژل و انواع آن ها

محققان انواع ژل های مختلفی را به منظور رفع چین و چروک های صورت به وجود آورده اند و نیز دست پزشکان را در انتخاب ژل مناسب برای هر فرد را باز گذاشته اند. مزایا و مدت زمان ماندگاری هر ژل متفاوت است که در ادامه مطلب به بیان آن ها می پردازیم.

ژل های رستیلن

شرکت گالدرما، تولید کننده این نوع ژل ها هستند که انواع گوناگونی دارد. نتایج آن پس از تزریق ژل، خیلی زود نمایان می شود. زیرا دارای اسید هیالورونیک بوده که در آبرسانی به منافذ پوستی، مسئول است.
ژل های رستیلن برای تزریق ژل لب برای حجیم شدن لب ها و از بین رفتن چین و چروک صورت، استفاده می شود. 4.5 تا 9 ماه ماندگاری داشته و بعد از آن نیاز به ترمیم مجدد دارد.
رستیلن ریفاین: ماندگاری این ژل به مدت یکسال بوده و برای از بین بردن چین و چروک های عمیق و متوسط در قسمت های لب و بینی، موثر است. از تکرار آن برای ماندگاری بالا می توان استفاده کرد.
رستیلن دیفاین: ماندگار این ژل هم نیز یکسال است که برای از بین بردن خطوط موجود بین لب و بینی، نقش بسزایی دارد. از این روش برای اصلاح کردن طرح خنده، از بین بردن چین و چروک های موجود در دور دهان، استفاده می شود.
میزان ماندگاری ژل رستیلن سیلک: از رستیلن سیلک برای تزریق ژل لب به منظور برجسته شدن لب ها و نیز از بین بردن خطوط موجود در اطراف دهان، استفاده می شود. به مدت 6 ماه ماندگاری داشته و بعد از آن نیاز به ترمیم دارد.
ژل رستیلن لیفت: برای حجم دهی به گونه ها و رفع چین و چروک های عمیق موجود در اطراف دهان، تزریق این ژل تاثیر خیلی زیادی داشته و نیز از قدرت بالایی برخوردار است. بیشتر از یک سال هم ماندگاری دارد و قابل ترمیم مجدد آن وجود دارد.

ژل ‌های ژوویدرم

این روش به جوانسازی پوست کمک کرده و عوارض خیلی کمی دارد و خیلی زود نتیجه می دهد. ژل های ژوویدرم نیز سرشار از اسید هیالورونیک است.
مدت ماندگاری ژل ژوویدرم وولبلا: برای رفع چین و چروک های موجود در زیر چشم، استفاده از این تزریق، فوق العاده موثر می باشد و به مدت 12 ماه ماندگاری دارد. از آن برای تزریق ژل لب به منظور حجم دهی استفاده می شود. این ژل از قابلیت ترمیم نیز برخوردار است.
ژوویدرم اولترا ایکس‌ سی: برای رفع چین و چروک قسمت های مختلف صورت و نواحیه اطراف دهان، انتخاب این ژل، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. حدود یک سال هم ماندگاری دارد.
ژوویدرم اولترا پلاس ایکس‌ سی: این ژل کمی قوی تر از نمونه گفته شده در بالا می باشد و نقش بسزایی در رفع چین و چروک های عمیق صورت و قسمت های اطراف دهان دارد. این نوع تزریق، از یک سال ماندگاری برخوردار است.
میزان ماندگاری ژل ژوویدرم ولوما: ماندگاری این نوع ژل بیشتر بوده و به مدت 2 سال نتیجه آن باقی می ماند. از این ژل به منظور رفع چین و چروک صورت، لیفت غبغت و بازیابی حجم گونه ها، استفاده می شود.
ژوویدرم ولور: برای تزریق ژل لب به منظور حجم دهی و جوانسازی صورت از ژوویدرم ولور، استفاده می شود که بین 12 تا 18 ماه نتایج آن باقی می ماند. امکان ترمیم مجدد آن نیز وجود دارد.

ژل های تزریقی دیگر

علاوه بر موارد گفته شده، ژل های دیگری نیز وجود دارند که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاصی هستند. آن ها توسط تشخیص پزشک انتخاب شده و برای تزریق ژل لب و صورت مورد استفاده قرار می گیرند.

تزریق ژل رادیس

برای از بین بردن چین و چروک های موجود در قسمت های پایین صورت و پوست دست، استفاده از تزریق ژل رادیس بهترین گزینه خواهد بود. ماندگاری آن بین 18 تا 24 ماه است. ترمیم بعد از یکسال می تواند منجرب به نتیجه بهتر شود.

ژل اسکالپترا و ماندگاری آن

برای رفع خطوط عمیق موجود در اطراف دهان، چانه و بینی، بهترین و موثر ترین ژل، اسکالپترا است. نتایج آن تا 2 سال باقی می ماند.

ژل بلوترو بالانس

ژل بلوترو بالانس برای رفع چین و چروک های موجود در اطراف دهان و چانه، فوق العاده مفید بوده و تا 6 ماه نتایج آن باقی می ماند. بعد از 6 ماه برای نتیجه بهتر، نیاز به ترمیم دوباره دارد.

راهکارهای موثر و مفید به منظور بیشتر شدن ماندگاری تزریق ژل

امروزه کسانی که از تزریق ژل استفاده می کنند، به شدت نگران ماندگاری آن هستند که خیلی زود نتایج آن از بین نرود. برای این که نتایج حاصل، طول عمر بیشتری داشته باشد، باید به چند نکته مهم و ضروری دقت کنید.

محافظت از پوست

مراقبت از پوست یکی از عوامل خیلی مهم و مفید در ماندگاری ژل های تزریقی است. همچنین باید بعد از تزریق، از کرم های آبرسان و مرطوب کننده استفاده کنید. به علت وجود اسیدهای هیالورونیک در ژل های تزریقی، خیلی زود در بدن جذب شده و نیز ماندگاری خود را از دست می دهند. نوشیدن آب در کاهش جذب و بالا رفتن ماندگاری آن، موثر و مفید است.

مراقبت از پوست در مقابل نور خورشید

یکی دیگر از روش هایی که به ماندگاری ژل های تزریقی کمک می کند، محافظت از پوست در برابر نور خورشید است. توصیه می کنیم، بعد از تزریق ژل، در زمان بیرون رفتن، حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید. استفاده نکردن از آن موجب تخریب بافت پوست، توسط اشعاب نور خورشید شده و بدین ترتیب از بین رفتن نتایج ژل ها را به دنبال خواهد داشت.

استفاده از ویتامین های مناسب و مفید

اگر می خواهید نتایج تزریق ژل بر روی صورتتان به مدت زیاد، ماندگاری داشته باشد، حتما به مصرف غذاهایی بپردازید که دارای ویتامین های متنوع بخصوص زینک باشد. برای عملکرد بهتر پوست، زینک نقش فوق العاده ای دارند و نیز در باقی ماندن نتایج تزریق ژل به مدت طولانی، موثر است. به هیچ وجه غذاهای پر ضرر مانند کنسرو و مواد غذایی فراورده شده را نخورید و از آن ها دوری کنید. از طرفی نیز حتما از مصرف مواد قندی مانند نوشابه ها و نوشیدنی های گازدار دوری کنید و مصرف آن ها را تا حدامکان کم کنید.
با رعایت کردن موارد گفته شده، می توانید شاهد ماندگاری زیاد نتایج حاصل از تزریق ژل شوید.

جراحی زیبایی صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *